darmowa konsultacja
O NAS

„SAMA WIEDZA NIE WYSTARCZY, TRZEBA JĄ JESZCZE STOSOWAĆ…
CHĘCI NIE WYSTARCZĄ, TRZEBA DZIAŁAĆ”

Bruce Lee

 • Kim jesteśmy? Co robimy?

  Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą z 20-letnim stażem w branży szkoleniowej. Specjalizujemy się w doradztwie zawodowym oraz w rozwoju personalnym. Zajmujemy się szeroko rozumianym wsparciem przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego, poprzez wykorzystanie najnowszych trendów oraz umiejętności pomagających w osiąganiu celów biznesowych i odnoszeniu sukcesów. Współpracujemy z kadrami zarządzającymi, jak również prowadzimy szkolenia dla pracowników, mające na celu zwiększenie kompetencji oraz wsparcie ich biznesowego rozwoju.

 • Pracują u nas najlepsi

  Nasz zespół tworzą zaufani trenerzy i konsultanci, posiadający wysokie kwalifikacje  oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Ich umiejętności i profesjonalizm oraz ukierunkowanie na potrzeby Klienta, umożliwiają efektywną pracę i wdrażanie nowych rozwiązań. 

  W swojej pracy wykorzystują nowoczesne metody, takie jak symulacyjne gry szkoleniowe oparte o model SEB oraz inne edukacyjne rozwiązania dopasowane do specyfiki tematu, zadania, organizacji i grupy uczestników. 

  Współpracujemy z ekspertami z wielu branż oraz specjalistami w swoich dziedzinach: psychologami, socjologami, praktykami biznesu. 

 • Profesjonalne podejście do klienta – czyli jak działamy?

  Dla nas ważny jest każdy Klient, dlatego z wielką starannością podchodzimy do wyznaczonych działań. Po wstępnych rozmowach i po zapoznaniu się z potrzebami Klienta indywidualnie dopasowujemy ofertę, zakres działań oraz specjalistów danej branży. Naszym Klientom oferujemy skuteczne koncepcje szkoleniowo-doradcze, które mają zastosowanie w praktycznym działaniu.

JAK PRACUJEMY?

1. Kontakt z klientem

2. Analiza sytuacji i badanie potrzeb

3. Indywidualnie dopasowana oferta

4. Rezultaty

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ

TC Kochan

Rafał Kochan

tel. 691 758 409

e-mail: biuro@tckochan.pl

zobacz nasz profil na 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest inBiznes Rafał Kochan
  z siedzibą w Łące (43-241) przy ul. Kamiennej 4.

  Skip to content