darmowa konsultacja
Zarządzanie projektami

Jesteś firmą, która przygotowuje się do realizacji nowego projektu? Może planujesz takie działania w najbliższej przyszłości? Jesteś start-upem poszukującym wsparcia z funduszy europejskich? Czy dużą firmą rozpoczynającą nowe inwestycje?

Zarządzanie projektami to nasza codzienność.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy naszych ekspertów pomagamy naszym Klientom wdrożyć najbardziej optymalne rozwiązania przy realizacji projektów oraz oferujemy merytoryczne wsparcie w kluczowych decyzjach.

 

Jak działamy?


Opracowujemy metodologie zarządzania projektami w firmie.

Oferujemy profesjonalne wsparcie merytoryczne podczas wdrażania projektu.

Posiadamy dostęp do specjalistów oraz ekspertów z innych dziedzin bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z rekrutacją i zatrudnianiem własnych pracowników.

Gwarantujemy terminową realizację zadań oraz brak przekroczeń budżetowych.

Doradzamy przy projektach finansowanych ze środków europejskich.


NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ

TC Kochan

Rafał Kochan

tel. 691 758 409

e-mail: biuro@tckochan.pl

zobacz nasz profil na 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest inBiznes Rafał Kochan
    z siedzibą w Łące (43-241) przy ul. Kamiennej 4.

    Skip to content